НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Керівників райдержадміністрацій та департаментів облдержадміністрації обирають не за досвідом, а за «знайомством». Сергій Чернов

За нинішню каденцію Харківської обласної ради змінилося чотири керівники Харківської облдержадміністрації. Кожен з них приходив зі своєю командою та відмовлявся виконувати рішення попередників. Це негативно відображалося на розвитку Харківщини, наголосив голова Харківської обласної ради, кандидат у депутати обласної ради та Красноградської районної ради Сергій Чернов у програмі «Пряма мова» на «7 каналі».

«Депутатський корпус VII скликання працював з чотирма головами облдержадміністрації. Кожного разу після зміни керівництва відбувалися зміни керівників департаментів, голів районних адміністрацій, структурних підрозділів. При цьому немає сьогодні культури виконання рішень, які ухвалювалися раніше. Я вважаю, що це має бути на перспективу одним із стратегічних завдань: рішення ухвалене – його мають виконати в повному обсязі. Якщо ні – будь ласка, вийшли до людей, розповіли в чому причини, де ризики, чому не забезпечили виконання заходів і скорегували плани», - зауважив Сергій Чернов.

Часта зміна голів облдержадміністрації призвела до «текучості кадрів». Зараз нових керівників часто обирають не за досвідом, а за «знайомством», не приховує голова облради.

«В Харківській області кадрова політика – найслабкіше місце. У нас немає резерву кадрів. Зараз керівників департаментів, райдержадміністрацій підбирають не по здібностям, а спочатку «за знайомством», а питання фахової підготовки – на другому плані.
В облдержадміністрації постійно відбувається ротація керівників департаментів, я сьогодні навіть багатьох не знаю. Ми живемо в паралельному світі. Не може представницький орган в особі обласної чи районної ради та виконавчий орган в особі держадміністрації рухатися паралельними курсами. Вони мають доповнювати один одного в ухваленні рішень, їх підготовці, організації виконання, спільній позиції розвитку регіону чи району і так далі. Сьогодні цей ланцюжок розірвано. Працювати ефективно неможливо. Потрібно працювати послідовно та системно, потрібна єдина команда в Харкові та області. Саме таку команду побудує наша політична сила», - підсумував кандидат у депутати облради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Сергій Чернов.

Відеозапис програми дивіться на каналі "Блоку Кернеса - Успішний Харків": https://youtu.be/9ize1ddOIko