НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Медичний заклад на Харківщині отримав гуманітарну допомогу

Медичні установи є невід'ємною частиною нашого суспільства. Вони - міцний бастион оборони у боротьбі з різними хворобами і травмами. Сьогодні кожна українська лікарня, поліклініка чи амбулаторія знаходяться під великим навантаженням. Як розповіла депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Валентина Бондар, важливість допомоги медичним установам надзвичайно велика, а в умовах повномасшабної війни вона набуває особливого сенсу.

Днями за ініціативи Валентини Бондар і благодійного фонду «Колохати» до Вовчанська спрямували гуманітарну допомогу.

«Наші волонтери здійснили доставку медикаментів та медичних засобів до прикордонного міста Вовчанськ, там знаходиться міська лікарня. Цей гуманітарний вантаж стане важливим резервом для надання медичної допомоги місцевому населенню. Доставка стала можливою завдяки спільній підтримці та небайдужості наших волонтерів», - сказала Валентина Бондар.

За її словами, фонд «Колохати» працює за різними напрямками, за воєнний час надано багато допомоги. І медицина для волонтерів - не виключення.

«Така робота - реальний вплив на життя та забезпечення людей необхідною медичною допомогою», - зауважила депутатка.

Зазначимо, що у Вовчанській громаді бойові дії розпочалися у вересні 2022 року, після контрнаступу ЗСУ та звільнення цих територій. Сам Вовчанськ був окупований у перший день повномастабної війни, до звільнення місто перебувало у глибокому тилу. Сьогодні там складна ситуація: армія РФ майже щоденно обстрілює Вовчанськ.

«Ми пишаємося нашою командою та вдячні за підтримку кожному, хто долучився. Дякуємо міській лікарні у Вовчанську за важливу роль у наданні медичної допомоги та підтримку наших зусиль. Разом ми змінюємо життя на краще», - прокоментувала Валентина Бондар.