НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Столяренко: Координація роботи правоохоронців і влади дозволить не лише реагувати на злочини в екологічній сфері, а й запобігати їм

Депутатка Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків», член комісіі з питань екології, природокористування, охорони довкілля, надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків Тетяна Столяренко взяла участь у спільній нараді правоохоронних органів та органів держнагляду з питань додержання вимог законодавства в екологічній сфері.

За словами депутатки, сьогоднішню екологічну ситуацію на Слобожанщині можна охарактеризувати як стабільно напружену. Це стосується насамперед стану атмосферного повітря, лісових, водних ресурсів, видобутку корисних копалин, а також утилізації відходів.

Вона подякувала представникам правоохоронних органів за те, що звернення громадян щодо порушень законодавства в екологічній сфері не залишилися без реакції, і наразі розпочато низку кримінальних проваджень з цих питань. Тетяна Столяренко наголосила на важливості подальшої співпраці.

«Тільки у взаємодії із контролюючими, правоохоронними органами, у взаємодії із усією вертикаллю влади, органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом ми можемо почати не лише реагувати відповідним чином на злочини у сфері охорони довкілля, а й запобігати їм. Тут можна говорити про будівництво очисних споруд, сміттєпереробних комплексів тощо. Увесь світ заробляє на смітті, наповнюючи бюджети своїх громад, а ми витрачаємо час, сили та кошти на те, щоб наздогнати та покарати, а системного вирішення питання не відбувається. Сьогодні у нас є порозуміння із керівництвом обласної ради, міської ради. Впевнена, по завершенню нашої каденції ми матимемо успішно реалізовані кейси у вирішенні екологічних проблем у Харківській області», - зазначила депутатка.