«Новий рік – це свято чудес! Саме в цей загадковий день зникає різниця між казкою та дійсністю. Це прекрасний час, коли мрії здійснюються! З особливим нетерпінням чекають на нього діточки, щоб зануритися в чарівну атмосферу радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок.
У Новому році всім бажаю міцного здоров’я, нових яскравих емоцій, щасливих подій та сімейного затишку. Нехай втіляться в життя всі мрії та кожен день починається з посмішки!» - привітала учнів і педагогів Вікторія Китайгородська.
Депутатка передала школярам солодкі подарунки від міського голови Ігоря Терехова.
![](https://static.tildacdn.com/tild6434-6238-4035-b633-643665393839/268955248_4942203752.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3966-3830-4865-b731-363833306330/269440531_4942203972.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3435-3466-4364-a662-633838626436/269444784_4942203925.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3364-3161-4733-b562-373732333236/269723415_4942203339.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3337-6463-4631-b330-313165616464/269904042_4942204069.jpg)