НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Моя мета – комфорт у всіх харківських будинках. Ігор Терехов

Щоденна та кропітка робота на благо Харкова – таке завдання поставив перед депутатським корпусом міської ради та її виконавчими органами новообраний міський голова Ігор Терехов.

Він наголосив, що харків'яни очікують від міської влади масштабних інфраструктурних проектів, створення робочих місць із гідною заробітною платою, відродження виробництва, модернізації транспорту, доступної та якісної медицини, оновлення житлово-комунального господарства, забезпечення екологічної безпеки та розвитку культури.

«За останнє десятиліття завдяки зусиллям Геннадія Адольфовича Кернеса планка перетворень у нашому місті була піднята дуже високо. Моя мета – підняти її ще вище. Задати небувалий темп розвитку міста у всіх сферах його життєдіяльності. Хочу, щоб нас усіх об'єднувала гордість не лише за історію Харкова, а й за сьогодення та майбутнє нашого міста. Зробити його найуспішнішим у країні, ввести його у топ найкращих міст світу ми можемо лише разом. Моя мета – комфорт у всіх харківських будинках, у якому б районі міста вони не знаходилися», - підкреслив Ігор Терехов.

Він подякував за підтримку та активну громадянську позицію всім виборцям, а також українським та міжнародним спостерігачам за виборчим процесом та зазначив, що Харківська міська рада буде відкритою, а її діяльність – прозорою.