НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Для мешканців Борівщини запустять додатковий автобусний рейс

Керівництво Борівської селищної ради домовилося з перевізником про запровадження додаткового автобусного рейсу, який сполучатиме Борівщину з центром укрупненого району – містом Ізюм.

Як розповів Борівський селищний голова Олександр Тертишний, раніше через Борову тричі на день курсували автобуси сполученням «Куп’янськ – Ізюм» та «Ізюм – Куп’янськ». Нещодавно Ізюмське АТП скасувало свої рейси. Таким чином мешканці Борівщини були позбавлені можливості дістатися з райцентру додому автобусом.

«Ми змогли домовитися з перевізником про додатковий рейс «Борова – Ізюм». Плануємо, що 23 лютого автобус щоденно курсуватиме в обох напрямках», - зазначив Олександр Тертишний.

За його словами, наразі також вирішується проблема транспортного сполучення на території самої громади.

«У громаді 5 внутрішніх маршрутів. Сьогодні ми ведемо перемовини з перевізником про запровадження ще двох. У нас є такі віддалені села, як, наприклад, Маліївка, звідки люди можуть дістатися до Борової лише власним транспортом. Їм вкрай необхідний рейсовий автобус хоча б один раз на тиждень», - пояснив селищний голова.

Олександр Тертишний додав, що питання перевезення пільгового контингенту автобусним і залізничним транспортом у громаді вже вирішено, і на це виділено кошти.