«Я хочу акцентувати увагу всіх виборців, всіх жителів Харкова і області, що цього разу ми не обираємо ні парламент, ні президента. Ми обираємо ту владу, яка працює разом з нами, яка працює для забезпечення життєдіяльності, для створення комфортних умов для людей. Ми обираємо господарників. Ми не вибираємо політиків. І в цьому дійсно величезна різниця між парламентськими і президентськими вибороми та виборами до органів місцевого самоврядування», - зазначив Ігор Терехов.
Нагадаємо, згідно з результатами соціологічних досліджень, лідером у боротьбі за пост Харківського міського голови є Геннадій Кернес, а «Блок Кернеса - Успішний Харків» - перший у перегонах за місця у міській та обласній радах.