«Зараз медичним працівникам доводиться працювати на передовій боротьби з COVID-19, щоденно перебуваючи у небезпеці, щоб рятувати життя інших. Саме працівники екстреної медичної допомоги роблять все можливе аби зберегти не лише здоров’я, а й шанс на повноцінне життя кожного з пацієнтів. Цілодобово невідкладні та фельдшерські, лікарські та акушерські бригади поспішають на виклик, щоб надати кваліфіковану допомогу людині, яка перебуває в критичній ситуації. Адже найдорожчий скарб людини – здоров’я та життя», - зазначив Олександр Гусаров.
Він нагородив колектив пункту швидкої подякою за сумлінну працю та подарував пральну машину, яку придбали на прохання медпрацівників.
![](https://static.tildacdn.com/tild3764-3031-4438-b962-613564313433/03-3-800x530.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6438-6431-4862-a637-396536646333/04-1-800x530.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3462-6362-4439-b534-373235333532/02-5-800x530.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3066-6431-4230-b939-376261316362/179361427_2902970693.jpg)