НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Саржиному Яру відбулося свято для юних харків'ян

Сьогодні в Саржиному Яру для дітей працювали різні локації. Діти могли пограти в лазертаг, конструктори, відвідати зону аквагриму, ігрову карусель, сімейний ігроленд, взяти участь у майстер-класах циркової студії та школи карате. Також працювали арт-студії, відкритий мікрофон, відбулося шоу мильних бульбашок. Свято було організоване в форматі морських пригод. Учасники могли заробити піратські піастри, які обмінювали на невеликі подарунки.

Завершився захід масштабною лотереєю з цінними і цікавими призами. Переможців нагородив секретар міської ради Ігор Терехов.

«Дуже хочеться, щоб наші діти були щасливими, веселими і виросли успішними людьми. Однозначно всі вони - супергерої. Тут прекрасна атмосфера, багато дитячих радісних посмішок. Всі грали в цікаві ігри, і дитячі емоції в цей день багато чого варті», - зазначив він.

Свята, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей, проведуть в усіх районах міста, а завтра відбудеться загальноміський захід в саду ім. Шевченка.

Крім того, цього року з ініціативи Ігоря Терехова в Харкові проходить флешмоб «Місто твоєї суперсили». На кожній локації в різних районах, де будуть проводитися свята, діти залишать на папері яскраві сліди своїх долоньок.