НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Вікторія Китайгородська: Моє життєве й депутатське кредо - виконувати те, що обіцяю

Протягом року в Шевченківському районі вирішено багато питань, що стосуються ремонту під’їздів, вхідних груп, покрівель й фасадів, внутрішньоквартальних доріг і тротуарів, освітлення прибудинкової території, встановлення ігрових та спортивних комплексів тощо. Про це розповіла депутатка міської ради, керівник МІСЦЕВОЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Вікторія Китайгородська, звітуючи перед виборцями.

За її словами, ще існують проблеми, які потребують вирішення, і їх також не слід залишати без уваги. Зокрема, під час звітування волонтери району порушили питання щодо стерилізації домашніх тварин. Наразі вже заплановано зустріч з директором КП «Центр поводження з тваринами».

«Звітування перед виборцями - це не просто обов’язок депутата, який регламентується законом. Це і діалог, і зворотний зв’язок із тими людьми, хто делегував йому право представляти інтереси громади та ухвалювати рішення від її імені. Моє життєве й депутатське кредо - виконувати те, що обіцяю. Вислухати і допомогти кожному, хто звертається. За результатами розгляду кожного звернення від громадян, я надіслала депутатські запити та звернення до керівників профільних департаментів та комунальних підприємств. Усі звернення щодо надання матеріальної допомоги на оздоровлення також були розглянуті», - зазначила Вікторія Китайгородська.