НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Конкурс дитячого малюнка, креативні фото й автопробіг: у Балаклії відзначили День міста та День незалежності


Активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» взяли активну участь в організації святкової програми для балаклійців з нагоди Дня міста.

Урочистості у Балаклії розпочалися з вітального слова міського голови Івана Столбового та депутата Харківської обласної ради Людмили Немикіної. Представники влади привітали містян та подякували за невтомну, самовіддану працю заради розвитку та процвітання рідної Балаклії.

Офіційну частину продовжила розважальна програма для дітей та дорослих. Малечу веселили професійні аніматори. Окремий сюрприз від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» чекав на юних художників, для яких провели конкурс дитячого малюнка на асфальті. Окрім того, активісти організували роботу фотозони з креативним логотипом полтісили.


Також представники молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» провели автопробіг на честь Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Учасники з прапорами України та стягами політсили проїхалися вулицями Балаклії та сусідніх населених пунктів. У такий спосіб активісти вирішили продемонструвати єдність та привітати земляків зі святами.