НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

В опорній школі Борівської ОТГ встановили сучасну пожежну сигналізацію

В окружному опорному закладі «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» встановили сучасну систему автоматичної пожежної сигналізації. Окрім того, горищні приміщення освітньої установи обробили вогнетривким розчином, а також підключили освітлення шляхів евакуації та сходових клітин.

Елементами пожежної сигналізації оснащена уся будівля школи. В кабінетах, коридорах та інших приміщеннях встановлені відповідні датчики, теплові та димові сповіщувачі, гучномовці, пульт диспетчера, модуль виклику тощо. Дані про задимлення, загоряння чи значне підвищення температури одразу передаються на пульт диспетчера.

Систему пожежної безпеки мали встановити ще минулого року – з обласного бюджету було виділено 970 тис. грн. Однак підрядник не завершив роботи, тому більшу частину коштів з району повернули до облбюджету, а школа за результатами перевірки Державної служби з надзвичайних ситуацій опинилася під загрозою закриття.

Щоб зберегти освітній заклад, а також з міркувань організації безпечного навчального процесу, селищна рада на виконання усіх необхідних робіт з пожежної безпеки виділила трохи більше 1 млн грн із залишків освітньої субвенції.

Як розповіли у Борівській селищній раді, у школі навчається понад 600 учнів, заклад має 2 філії, тому не можна було допустити, щоб його закрили. Усі роботи зі встановлення пожежної сигналізації довелося починати «з нуля», і за рік ціни стали дещо вищими. Але щоб забезпечити права дітей на якісну і безпечну освіту, селищна рада зробила усе можливе, щоб роботи були виконані до початку нового навчального року та з дотриманням вимог законодавства.

Наразі система пожежної сигналізації у школі працює у тестовому режимі.