НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Пункти обігріву та безкоштовні обіди: Харків переживає черговий ракетний удар

На жаль, сирени, звуки вибухів, поранені люди та пожежі після «прильотів» стали для Харкова невід'ємною частиною повсякдення. 23 січня близько 4 години ранку армія рф ракетами обстріляла місто. Другий ракетний удар стався о 7:15. За інформацією Харківського міського голови Ігоря Терехова, внаслідок ворожих обстрілів постраждали 112 житлових будинків, пошкоджено більше 3 тис. вікон. Наразі відомо про 6 загиблих та понад 50 поранених (серед них є діти).

«У 38 будинках вимушені були відключити опалення, у 27 - електрику, у 16 - газопостачання. На місцях працюють всі відповідні служби, розгортаються пункти обігріву», - зазначив мер.

За словами Неллі Казанжиєвої, депутата Харківської міської ради від «Успішного Харкова» і голови Адміністрації Київського району, через потужні вибухи пошкоджені багатоповерхові житлові будинки, знищено навчальний заклад та іншу цивільну інфраструктуру.

«На місцях наші комунальники прибирають скло, уламки й габаритне сміття. З самого ранку ми разом із міським головою Ігорем Тереховим були на місцях «прильотів». Ми працюємо, ведемо моніторинг щодо руйнацій будинків та потреб людей. Надається вся необхідна допомога постраждалим харків’янам», - поділилася Неллі Казанжиєва.

Депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Олександр Касьянов розповів, що на Північну Салтівку приїхав одразу після обстрілу.

«Саме на вулицю Метробудівників я викликав ДСНС о 7.36. Це той будинок, в якому впала ціла стіна, поруч з ним - об՛єкт цивільної інфраструктури. Те, що побачив на власні очі, страшно. Хоч я в Харкові весь час, нікуди не виїжджав, але стає моторошно, коли бачиш наслідки влучання ракети», - сказав Олександр Касьянов.

Потім у його маршруті було селище Жуковського.

«Тут під ударом опинився ринок та житлові будинки. Розумієте, тут жили звичайні люди. Біль від того, що бачиш навкруги», - зауважив депутат.

«Акумулюємо максимальну допомогу. Я планую годувати людей гарячими обідами. На сьогодні замовили 150 порцій, якщо не вистачить, привеземо ще. І завтра будемо годувати», - поділився Олександр Касьянов.