НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Валерія Мураєва привітала з ювілеєм колектив газети «Вісті Зміївщини»

Районній газеті «Вісті Зміївщини» 7 листопада виповнилося 90 років. З ювілейною датою колектив видання привітала депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва.

Вона зазначила, що це видатна дата для районної газети, яка разом з усією країною пережила безліч різноманітних подій і доленосних змін.

«У тому, що «паперовий кораблик» витримав чимало штормів і виявився міцним і стійким, є свій секрет. Так було і буде доти, доки головними героями на сторінках газети будуть жителі рідної Зміївщини, їх досягнення, проблеми, їх радості і печалі. Високий професіоналізм, порядність і сумлінність співробітників газети зробили «Вісті Зміївщини» джерелом надійної та об'єктивної інформації. Слово, сказане на сторінках газети, користується довірою і повагою, а це - велика рідкість у наш час. І тепер газета стала вже невіддільна від історії та життя району», - підкреслила Валерія Мураєва.

Депутат побажала колективу видання невичерпної творчої енергії, віри в свої сили та вірності традиціям.

«Нехай ростуть ваші тиражі й авторитет, нехай робота приносить задоволення та благополуччя», - привітала журналістів, редакторський склад і всіх причетних до створення газети Валерія Мураєва.