НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Світлана Горбунова-Рубан: Ми постійно консультуємося з благодійниками щодо гуманітарних потреб харків'ян

У Харкові проведено декілька консультацій з донорськими організаціями щодо потреб як внутрішньо переміщених осіб, так і інших вразливих категорій харків'ян. Як розповіла депутатка Харківської міської ради фракції «Успішний Харків» Світлана Горбунова-Рубан, останнім часом налагоджено співпрацю з такими відомими у всьому світі структурами, як ЮНІСЕФ, Міжнародна організація міграції МОМ, Міжнародний медичний корпус ММК, АКТЕД, Ротарі-клуб.

«Для людей, які були вимушені покинути свої домівки і зараз живуть у Харкові, є постійна потреба у найнеобхідніших речах: ліжках, ковдрах, подушках, матрацах, постільній білизні, гігієнічних наборах, побутовому приладді тощо. Наше завдання, з одного боку, - вивчати актуальні запити переселенців, а з іншого - допомагати міжнародним партнерам добре орієнтуватися у проблемах значної частини нашого суспільства», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, окрім цієї роботи, постійно ведуться співбесіди та консультації з вітчизняними благодійними фондами, у тому числі щойно створеними. Під час цих зустрічей обговорюються важливі соціальні проекти, які ці організації можуть реалізувати.

«На мій погляд, дуже важливо правильно побудувати ланцюжок взаємодії між благодійними організаціями і людьми, на допомогу яким спрямована їхня діяльність. Нам це добре вдається, адже вирішення соціальних питань - це наша повсякденна робота. До нас постійно звертаються люди, які опинилися у скрутних життєвих обставинах і потребують допомоги. Питання різні. Це і матеріальна скрута, і медичні потреби, і допомога у похованні. Ще одна проблема, яка, на жаль, є актуальною для багатьох жителів міста - ремонт пошкодженого чи відновлення зруйнованого житла. Намагаємося вислухати кожного і допомогти в рамках своїх повноважень. Жодна людина не йде від нас без поради чи реального алгоритму вирішення проблеми», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.