НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Мешканці Північної Салтівки отримали теплі набори

На жаль, війна неминуче приводить до величезних втрат, людського болю та страждань, руйнування життів, будівель та пошкодження інфраструктури. У цей час необхідно протистояти низці викликів, комплексно вирішувати безліч задач, приділяти особливу увагу соціальному напрямку роботи. Так вважає депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» і голова Адміністрації Київського району Неллі Казанжиєва.

За її словами, у Київському районі Харкова продовжується активна робота із залучення міжнародної допомоги харків’янам, що постраждали внаслідок збройної агресії РФ.

«Перше, що ми маємо робити сьогодні, це максимально дбати про людей, які територіально знаходяться у місті та потребують допомоги прямо зараз. Місцева влада багато працює в цьому напрямку і я, як голова адміністрації, займаюсь та контролюю всі процеси. З глибоким сумом ми усвідомлюємо, що у Київському районі багато сімей залишились просто неба. У випадку, коли неможливо миттєво відновити житло, допомагаємо мешканцям постраждалих будинків та переселенцям продуктами харчування, засобами особистої гігієни і предметами побуту. Крім того, надаємо матеріали й допомогу у проведенні ремонтних робіт, консультуємо з різноманітних питань», - підкреслила Неллі Казанжиєва.

Так, днями відбулася чергова видача гуманітарної допомоги мешканцям Північної Салтівки - найбільш постраждалого від російських обстрілів мікрорайону Харкова. Завдяки міжнародній благодійній організації Help - Hilfe zur Selbsthilfe харків’яни отримали комплекти, аби комфортніше пережити зиму. Це постільна білизна, подушка, ковдра, рушник для кожного члена родини.

«Волонтери видали понад 750 комплектів допомоги», - зазначила Неллі Казанжиєва.

Довідка. Гуманітарна організація Help-Hilfe zur Selbsthilfe (Help) працює по всьому світу протягом 40 років. Наразі тут впроваджують проєкти у більше ніж 25-х країнах. З часу заснування Help прагне надавати швидку, стабільну та довгострокову допомогу та підтримку людям, що її потребують. Організація покращує умови життя та підвищує стійкість людей, які опинились у скрутному становищі, в усьому світі.
Новини з районів Харкова