![](https://static.tildacdn.com/tild3637-3434-4339-b965-376239326237/1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6263-6463-4234-a138-363064363963/4.jpg)
Масштабний благоустрій активісти політичної сили провели на території майбутнього Молодіжного центру на вул. Плитковій. Там учасники толоки прибрали сміття, сухе листя, висадили молоді дерева.
![](https://static.tildacdn.com/tild3465-6638-4463-b030-386563666334/3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3861-3737-4134-b836-633062623831/5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3430-6162-4832-a634-616539356439/6.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3532-3464-4737-b462-313138336631/7.jpg)
Нагадаємо, «Молодіжний центр» – великий інфраструктурний та культурно-освітній проект, який почали реалізовувати завдяки міській програмі «Громадський бюджет».
У новому закладі буде кілька зон: волонтерський хаб, майданчик для створення якісних іміджевих проектів Urban Art Space, лекторіум-хаб, хаб-лабораторія для реалізації наукових ініціатив, освітній інклюзивний простір для тренінгів, International Space Hub для вивчення іноземних мов.