НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов: Явка виборців в Харківській області складе 30-32%

Під час місцевих виборів-2020 жителі Харкова і області не поспішали йти на виборчі дільниці. Як зазначив під час прес-марафону «Місцеві вибори-2020» голова Харківської обласної ради, кандидат у депутати обласної ради та Красноградської районної ради Сергій Чернов, для цього є низка об'єктивних причин.

«Досить велика кількість людей хворіють: не тільки на коронавірус, а й на інші сезонні захворювання. Таких виборців на Харківщині, які з об'єктивних причин не змогли прийти на дільниці, приблизно до 3%. Приблизно стільки ж 2-3% - це члени їх сімей, а може й більше, які побоялися або не захотіли прийти на виборчі дільниці. Крім того, не всі виборці розібралися в бюлетенях. Плюс нові зміни, які були внесені до виборчого кодексу. Ось так по 2, 3, 4, 5% і набігає близько 15% виборців, які не прийшли голосувати», - зазначив Сергій Чернов.

За його словами, на момент закінчення виборів явка по Харківській області складе 30-32%.

«Плюс ті 15%, які не прийшли з об'єктивних причин, ось ми і отримуємо 48-50% явку, яка характерна для виборів до місцевих рад», - пояснив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Він спрогнозував, що перші результати голосування можуть з'явиться вже завтра, 26 жовтня.

«Я боюся прогнозувати, оскільки дільниці дуже різні. І, звичайно ж, навантаження на членів комісії - різне. Я думаю, на маленьких дільницях результати можуть бути до ранку. А на великих - комісії працюватимуть і завтра протягом дня», - зазначив Сергій Чернов.