НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків» привітали ветеранів Зміївщини

Представники молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» привітали ветеранів Другої світової війни з Днем визволення Змієва від фашистських загарбників.

Молоді активісти відвідали 8 учасників бойових дій. Вони подякували ветеранам за визволення рідної землі та вручили квіти і подарунки.

Представники політсили також вшанували пам'ять героїв, поклавши квіти до міських пам’ятників загиблим воїнам.

Ці видатні для Змієва і всієї Харківщини дні збіглися з особистим святом для фронтовика з смт Слобожанське Федора Бондарцова. 19-серпня Федір Іванович відсвяткував 95-річчя.
З привітаннями і подарунками до ювіляра завітали активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

Літній чоловік був зворушений неочікуваним візитом. Він щиро подякував гостям за увагу та привітання, а також розповів про свій непростий життєвий шлях.

Федір Бондарцов народився в с. Шелудьківка Зміївського району. Під час Другої світової війни він самовіддано захищав рідну землю від фашистських загарбників. У складі 25-го стрілецького полку 6 дивізії Першого Українського фронту дійшов військовими шляхами до міста Берлін, де отримав важке поранення. Після лікарні продовжив службу, навчав молоде покоління бійців. Після демобілізації працював слюсарем.

«Ви повинні зробити все, щоб не було більше війни на нашій землі, це найстрашніше, повірте моєму досвіду, я бачив це на власні очі!» - підсумував свою розповідь фронтовик.


Успішна Харківщина - регіон військової слави!