![](https://static.tildacdn.com/tild6265-3736-4465-b736-336136373436/IMG_0295.jpeg)
Заняття для юних мешканців районів Залютино й Холодна Гора провели досвідчені тренери Руслан Дворніченко (майстер спорту України, володар чорного поясу IV дан) та Світлана Алієва (майстер спорту України, володар чорного поясу I дан).
![](https://static.tildacdn.com/tild3436-6462-4262-b065-623031646438/IMG_0326_1.jpeg)
У спортивній розминці на свіжому повітрі також взяли участь члени національної збірної України, переможці та призери чемпіонатів світу, Європи, міжнародних турнірів, чемпіонатів України та всеукраїнських турнірів з тхеквондо. Професіонали продемонстрували дітям прийоми бойового мистецтва, після чого найактивніші та найдопитливіші учасники спробували свої сили у спарингах.
![](https://static.tildacdn.com/tild6564-6261-4934-a361-383565613766/IMG_0365.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3237-3032-4161-a239-646138653636/IMG_9913.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3062-6265-4334-b162-366365346563/IMG_9881.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3135-3434-4661-a636-663536626563/IMG_0380.jpeg)
Успішний Харків – спортивне місто!