НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов: Працівники бюджетної сфери Харківщини не отримують зарплату своєчасно, тому що в райдержадміністрації нікому підписати документи

Вже місяць частина працівників бюджетної сфери Харківської області не отримує зарплату. Відповідні звернення від керівників міст і селищ регіону надходять в обласну раду. Про це повідомив голова Харківської обласної ради, кандидат у депутати обласної ради та Красноградської районної ради Сергій Чернов.

«Валківський район. Понад місяць не виплачується зарплата бюджетникам через те, що в райдержадміністрації немає чиновника, який поставив би підпис на документі, що забезпечив би фінансування. Як можна не контролювати таку ситуацію? Де реакція правоохоронних органів на те, що бюджетна сфера: вчителі, працівники підприємств не отримують зарплату, бо нікому поставити підпис. І це не єдиний приклад.

Я не можу поставити задовільну оцінку роботі облдержадміністрації. Головна проблема районних та обласної адміністрації – в кадровому забезпечені, а звідси всі управлінські рішення, які не ухвалюються своєчасно, всі вони витікають з цього», - наголосив кандидат у депутати Харківської облради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Сергій Чернов у програмі «Пряма мова» на «7 каналі».

Відеозапис програми дивіться на каналі "Блоку Кернеса - Успішний Харків":