НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: Мер не має бути політиком

Міський голова не має бути політиком, мер повинен бути господарником.
Про це в інтерв’ю в рамках проєкту «ЧЕСНО. Громади» заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, міський голова має побудувати конфігурацію з усіма політичними силами в міській раді. Обраний мер повинен бути об'єднуючою силою, людиною, яка здатна домовлятися заради міста.

«У такого мера все виходить. Ніхто не каже, що це легко. А якщо людина прийшла на посаду мера і не розуміє, куди вона прийшла, або хоче привнести в місто політику, то такий мер буде належати до однієї з політичних сил, яка буде у конфронтації з іншою політичною силою. Виникне конфлікт, із якого нічого гарного не вийде, а насамкінець постраждають жителі міста. Ніколи в житті розумний мер не буде політиком, мер - це господарник», - підкреслив Ігор Терехов.

Також він зазначив, що зацікавлений, аби місцеві вибори пройшли якомога раніше і без інсинуацій. За словами секретаря міськради, другий тур на виборах мера потрібен в тому випадку, якщо розрив за кандидатів становить 1-3%.

«Якщо розрив усього 100 голосів, то, може, й потрібен другий тур, а якщо розрив 10–15%, то про який другий тур може йти мова, адже це теж витрати. Гадаю, має бути градація», - відповів на питання про доцільність другого туру у маленьких містах Ігор Терехов.