![](https://static.tildacdn.com/tild6433-3232-4735-b434-323935313863/_viber_2020-07-23_20.jpg)
На щорічному чемпіонаті, який відбувся в Кіровоградській області, наші земляки підкріпили командний успіх вдалими виступами в особистій першості. Валерій Шабанов та Микола Михайличенко посіли 4-е і 5-е місця в індивідуальному заліку.
![](https://static.tildacdn.com/tild3030-3366-4133-b437-306333336263/_viber_2020-07-25_15.jpg)
Як розповів граючий тренер команди Валерій Шабанов, раніше городковий спорт був досить популярним на Харківщині. Серед представників Слобожанщини є чемпіон світу і призер Кубка Європи, неодноразові призери спартакіад, кубків і чемпіонатів України.
«Зараз ми хочемо повернути інтерес наших земляків до городків – гри, яка, виховує витримку, точність, об'єднує членів команди і одночасно дає можливість кожному показати індивідуальну майстерність», - зазначив тренер харків'ян.
![](https://static.tildacdn.com/tild6365-6435-4638-a539-356231666434/_viber_2020-07-27_18.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3739-3339-4363-a135-623835376564/_viber_2020-07-27_18.jpg)
Успішна Харківщина - спортивний регіон!