«В різних куточках нашого міста я часто бачу, з яким задоволенням харків'яни та гості фотографуються в Саржиному Яру, парку Горького, саду Шевченка... Хочете, щоб ваші фотографії оцінили всі, хто цікавиться нашим містом, його історією та майбутнім? Ви вмієте побачити Харків в незвичному ракурсі? Пропоную разом створювати сторінки успіху нашого міста», - зазначив Геннадій Кернес.
В рамках проекту учасники зможуть виграти призи. Вже стартував конкурс «Креативне фото». Щоб взяти участь, потрібно зробити фото зі змагань з тріатлону «Iron way 2020», які відбуваються 2 серпня у Харкові, потім зареєструватися на сайті https://kharkiv.photo та надіслати фото до 20:00 3 серпня. Голосування триватиме до 20:00 6 серпня.