НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На Балаклійщині привітали ветеранів

Балаклійський міський голова Іван Столбовий разом з головою місцевої ветеранської організації привітали зі святами ветеранів, учасників бойових дій. На території Балаклійської громади їх залишилося чотирнадцать. Усі вони мешкають в різних населених пунктах.

Зважаючи на те, що усі ветерани – люди поважного віку, вітання від міського голови вони приймали вдома. Справжнім сюрпризом для покоління переможців стали виступи духового оркестру, організовані Балаклійською міською радою.

«Ми повинні завжди пам`ятати про людей, які захистили мир і свободу на рідній землі. Про подвиг тих, хто, тримаючи зброю в руках, ризикував життям у протистоянні ворогу, про самовідданий труд працівників тилу. Їх мужність та звитяга неоціненні. Дбати про героїв, які живуть серед нас, та шанувати пам’ять загиблих воїнів – це наш обов’язок, і не тільки у ці святкові дати», - зазначив Іван Столбовий.


Також у Балаклії відбувся урочистий мітинг, приурочений Дню пам’яті та примирення і 76-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війніНовини одним рядком