Зважаючи на те, що усі ветерани – люди поважного віку, вітання від міського голови вони приймали вдома. Справжнім сюрпризом для покоління переможців стали виступи духового оркестру, організовані Балаклійською міською радою.
«Ми повинні завжди пам`ятати про людей, які захистили мир і свободу на рідній землі. Про подвиг тих, хто, тримаючи зброю в руках, ризикував життям у протистоянні ворогу, про самовідданий труд працівників тилу. Їх мужність та звитяга неоціненні. Дбати про героїв, які живуть серед нас, та шанувати пам’ять загиблих воїнів – це наш обов’язок, і не тільки у ці святкові дати», - зазначив Іван Столбовий.
![](https://static.tildacdn.com/tild6438-3161-4432-b139-666339356235/182654183_9557878552.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3934-6531-4264-a632-363334306466/182796893_9557881518.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3436-3861-4132-b166-346234393736/183042729_9557881852.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3439-3337-4362-a135-336462616464/182819424_9565219051.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3066-3430-4061-b635-343663363436/182819579_9565215551.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6236-6364-4261-a233-343565386665/183404111_9565215051.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6230-3835-4130-b963-613764343566/183337267_9565210751.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3465-6136-4235-b131-383763636534/183340868_9565214351.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3033-3736-4233-b437-383666373831/183392887_9565217218.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3436-6266-4662-b566-613661666537/183510622_9565214451.jpg)
Також у Балаклії відбувся урочистий мітинг, приурочений Дню пам’яті та примирення і 76-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
![](https://static.tildacdn.com/tild3534-3065-4364-a439-363764363338/183819107_9570212317.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3764-6566-4535-b264-633765353862/183798898_9570217351.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3333-3532-4238-a337-343436613164/183781930_9570212517.jpg)