НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На контролі адміністрації Шевченківського району понад 460 доручень за підсумками зустрічей Ігоря Терехова з харків'янами

Про це розповів під час пресконференції голова районної адміністрації Володимир Котковський.

Він пояснив, що такі проблеми, як, наприклад, ліквідація аварійних дерев, можна усунути швидко. Але в той же час є питання, які потребують додаткового часу. Їх вирішення, як правило, пов'язане з проведенням тендерних процедур, укладанням договорів, черговістю проведення робіт і т.д.

"Подібну проблему ми зараз вирішуємо за адресою вул. Ахсарова 3, 5, 7. У цих дворах мало просто навести лад, оскільки на території величезна кількість комунікацій, що не ремонтувалися тривалий час. Усі порушення в роботі комунікацій були усунені в кінці минулого року. На початку цього року їх ще раз перевірили, і тільки зараз почалися комплексні роботи з благоустрою території, які планується завершити до літа. Тому потрібно розуміти, що такі проєкти вимагають серйозного підходу і можуть бути розтягнуті в часі", - зазначив Володимир Котковський.

Він також додав, що ремонти ведуться в 59 під'їздах житлових будинків. Щоб роботи виконувалися якісно, ​​за кожним під'їздом закріплений відповідальний з числа місцевих мешканців. Таким чином вдається не тільки проконтролювати роботу підрядників, а й почути побажання мешканців при проведенні ремонтів.

Окрім того, в районі проводяться численні роботи, пов'язані з укладанням асфальтобетонного покриття. Зокрема, найближчим часом планується завершити їх по пр. Перемоги (будинки 74а, 74 б, 74в, 74 г) і по вул. Дерев'янка (будинки 4, 4а, 6).