«Це був непростий рік, насамперед через епідеміологічну ситуацію в країні та світі. Для Харкова він ще запам'ятався виборами. Ми обрали місту мера – Ігоря Олександровича Терехова. Це величезний крок для стабілізації, подальшого розвитку нашого регіону, консолідації всіх гілок влади: обласної ради, обласної адміністрації, міської ради. Роботи у наших округах. Ми також маємо великі плани на майбутній рік. Це будівництво метрополітену, багато розв'язок, багато доріг, багато інвестиційних проєктів.
Напередодні новорічних свят я бажаю всім здоров'я. Бережіть себе, любіть своє місто, любіть свою країну», - підбив підсумки року, що минає, депутат.