НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Обрання Ігоря Терехова міським головою – це крок до консолідації всіх гілок влади у регіоні. Габріел Михайлов про підсумки року, що минає

Обрання Ігоря Терехова Харківським міським головою у 2021 році стало величезним кроком для подальшого розвитку всього регіону та консолідації всіх гілок влади, вважає депутат міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Габріел Михайлов.

«Це був непростий рік, насамперед через епідеміологічну ситуацію в країні та світі. Для Харкова він ще запам'ятався виборами. Ми обрали місту мера – Ігоря Олександровича Терехова. Це величезний крок для стабілізації, подальшого розвитку нашого регіону, консолідації всіх гілок влади: обласної ради, обласної адміністрації, міської ради. Роботи у наших округах. Ми також маємо великі плани на майбутній рік. Це будівництво метрополітену, багато розв'язок, багато доріг, багато інвестиційних проєктів.

Напередодні новорічних свят я бажаю всім здоров'я. Бережіть себе, любіть своє місто, любіть свою країну», - підбив підсумки року, що минає, депутат.