НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Дмитро Оніщенко отримав подяку від військових

Сьогодні захисники Україні віддають свої життя, стоючи на захисті нашої держави. У боротьбі з російською армією вони стикаються з різними складностями і часто роблять великі жертви, щоб захистити нашу країну та людей. Як розповів депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Дмитро Оніщенко, допомога військовим з нашого боку важлива й необхідна, оскільки вона впливає на безпеку військовослужбовців і оборону національної безпеки загалом.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Дмитро Оніщенко співпрацює з військовою частиною А4123, допомагаючи протистояти ворогу з тилу.

«У березні минулого року розпочалася наша спільна робота Ми допомагаємо нашим військовим, безкоштовно надаючи логістичні послуги та складські приміщення», - розповів депутат.

За його словами, з перших днів великої війни він зрозумів, що тепер його призначенням стане саме підтримка захисників України.

«Усі стали на захист країни, я також. Разом ми перетворились на міць, яку неможливо побороти», - поділився Дмитро Оніщенко.

Він отримав лист-подяку від військовослужбовців 67-ї окремої механізованої бригади за «сприяння визвольній справі, по захисту територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України».

«Для мене це почесна нагорода! Завдяки нашій підтримці ЗСУ Перемога стає ще ближчою. Ми не зупинимось, ми продовжуємо працювати усі разом!» - зазначив Дмитро Оніщенко.