НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Відважні на сторожі життя та безпеки: герої поруч з нами

Професія рятувальника - одна з найнебезпечніших та найвідповідальніших. Її мають люди великої сили волі, з високими моральними якостями. Це справжні герої, які можуть пожертвувати життями заради порятунку інших, люди, які завжди прийдуть на допомогу. Вони готові запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я та життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Один з таких героїв - Олег Шерстюк, мешканець Холодногірського району Харкова. Чоловік працює в Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України. Він - фахівець своєї справи, має великий досвід у пожежогасінні та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, гасінні лісових пожеж, рятуванні людей під час ДТП, пошуку та рятуванні постраждалих з-під завалів. Під час повномасштабного вторгнення Росії до нашої країни залучався до розбору завалів та пошуку постраждалих у будівлях ХОВА та ХУПС, гуртожитку на вулиці Халтуріна та до ліквідації інших надзвичайних ситуацій.

«За сумлінну службу Олега Шерстюка нагороджено орденом «За відвагу в надзвичайних ситуаціях», відзначено подяками та грамотами. Дякуємо, Олегу Валерійовичу, за таку важливу та відповідальну працю! Вітаємо з професійним святом усіх працівників ДСНС! Повага і шана вам від усіх урятованих українців, харків’ян! Щиро бажаємо успіхів у роботі, міцного здоров’я, Перемоги та миру!» - зазначили в Адміністрації Холодногірського району.
Матеріал підготовлено до Дня рятівника.

Ми виражаємо щиру подяку за відданість і мужність кожному українському рятувальнику. Сьогодні ви працюєте в найважчих умовах, часто на межі власного життя, щоб надати допомогу тим, хто її потребує. Ваша жертовність і професіоналізм служать прикладом для нас усіх!