НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На програму «Питна вода» планують спрямувати 119 млн грн. Кирило Кернес

Усі 867 річок Харківської області за ступенем забруднення відносяться до забруднених та дуже забруднених, розповів голова партійної фракції «Блок Кернеса – Успішний Харків» в облраді Кирило Кернес.

За його словами, наявні очисні споруди, технології знезараження питної води, що не змінювалися десятиріччями, не спроможні очистити її до рівня показників безпеки.
Кирило Кернес зазначив, що з метою подолання цих проблем наприкінці минулого року депутати облради ухвалили програму «Питна вода». На її реалізацію з обласного та державного бюджету планують спрямувати 119 млн грн.

«Зокрема, передбачається будівництво ділянок водопроводу у селищі Зідьки на Зміївщині, реконструкція водонапірної башти у с. Олександрівка на Золочівщині, реконструкція частини водопроводу у Змієві та Краснограді, капітальний ремонт мережі водогону у селі Наталине. Ці роботи з оновлення водопровідних систем потребуватимуть фінансування у розмірі 34,9 млн грн.

Також цього року заплановано початок реконструкції каналізаційних колекторів у Чугуєві, Лозовій, Куп’янську, Золочеві, Краснограді. На цей напрям планується залучити 83,8 млн грн», - підкреслив депутат обласної ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Блоку Кернеса - Успішний Харків": https://t.me/uspishniy_kharkiv