НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Успішний бізнес - успішний Харків. Геннадій Кернес

Сучасний заклад, співробітники якого допоможуть харківським бізнесменам розвиватися та добиватися успіхів. Саме з такою метою в місті відкрили Центр підтримки підприємців «Дія. Бізнес».

«Допомога бізнесу – одне зі стратегічних завдань влади, особливо в умовах карантину», – зазначив Геннадій Кернес.

Проект реалізували спільно з Міністерством цифровий трансформації. Харків став першим містом в Україні, де розпочав роботу такий центр.

«Харків часто стає пілотним містом в багатьох новаціях. Наприклад, це стосується «eМалятко», цифрової грамотності, також ми активно працюємо над інтеграцією електронних документів «Дія» в різні сфери життєдіяльності міста. Ми будемо продовжувати і далі активно впроваджувати спільні проекти для харків'ян. Успішний бізнес – успішний Харків!» – підкреслив Геннадій Кернес.

Офіційне відкриття Центру підтримки підприємців «Дія. Бізнес» відбулося 1 липня. До цього робота проходила в тестовому режимі. Установа розташована за адресою: вул. Сумська, 65. Час роботи – з 9:00 до 18:00.

У новому центрі підприємці зможуть отримати професійні консультації щодо ведення бізнесу, пройти навчання на системних освітніх програмах, відвідувати воркшопи тощо.