НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Микола Тітов: Нардепи перекреслили багатомісячну роботу харківських фахівців

Виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат облради Микола Тітов прокоментував рішення профільного комітету Верховної Ради щодо створення в регіоні чотирьох укрупнених районів.

«Верховна Рада може все. Може послати Кабінет Міністрів, Міністерство регіонального розвитку, послати обласну адміністрацію, а заодно робочу групу, до складу якої входили депутати, науковці. Вони можуть усе і послати можуть усіх.

Проігноровано багатомісячну роботу, навіть не одного року, з вивчення ситуації, вибору конфігурації районів. Нардепи — не вічні й повинні прислухатися до тих, хто їх обрав», — емоційно заявив Микола Тітов.

За його словами, запропонований харківською робочою групою розподіл на 7 районів дозволяє досягти балансу й створити рівні умови для кожного з них.

«Наша група готувала проєкт, який підтримали і обладміністрація, і Мінрегіонрозвитку, і Кабмін. Ми виходили з головного принципу — збалансованості районів. За нашими розрахунками, у кожному із 7 районів, крім Харківського, було від 150 до 180 тис. населення, по 70 шкіл, по 14 тис. учнів, по 1,5 тис. вчителів, а також приблизно по 4 тис. квадратних кілометрів площі та по 1,6 млрд гривень бюджету», — зазначив виконавчий директор Асоціації.

Він підкреслив, що тепер залишається тільки сподіватися на здоровий глузд депутатів Верховної Ради, коли питання буде винесено на розгляд до сесійної зали.