НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ми маємо не розпорошуватися, а йти до реалізації конкретних цілей. Степан Масельський про стратегію успіху

Ми маємо не розпорошуватися, а йти до реалізації конкретних цілей. Степан Масельський про стратегію успіху

Для того, щоб досягти успіху у розбудові регіону треба ставити конкретну мету та направляти на її реалізацію більшість фінансових ресурсів.

Про таку стратегію побудови успішної Харківщини, а також про особливості розподілу фінансів на місцях розповів в ефірі «7 каналу» кандидат у депутати Харківської обласної та Ізюмської районної рад від «Блоку Кернеса –Успішний Харків» Степан Масельський.
«Ми повинні не розпорошуватися. Якщо ухвалили рік будівництва і відновлення доріг Харківщини, то максимум коштів, які надходять з підакцизних товарів, ренти тощо, ми маємо акумулювати і направити саме на ці цілі», - зауважив Степан Масельський.

За його словами, пріоритет треба надавати життєво необхідним для людей сферам. Він навів приклад Балаклійського району, де за час його роботи на посаді голови райдержадміністрації було відремонтовано 99% ФАПів і амбулаторій.

Степан Масельський також зазначив, що така стратегія розвитку набуває особливого значення в умовах децентралізації.

«На місцях - у сільських, селищних, міських радах – стало залишатися більше коштів. Сподіваюся, така ж ситуація буде і з об’єднаними територіальними громадами, які почнуть працювати після виборів. Треба лише грамотно цими коштами розпоряджатися», - підкреслив він.

Запис програми дивіться на офіційному каналі «Блоку Кернеса - Успішний Харків» -  https://www.youtube.com/watch?v=ARQuGKs-PMc&t=1s