Активісти вийдуть на прибирання популярних місць відпочинку, зокрема на березі Печенізького водосховища.
Як розповіли організатори акції Павло Столбовий та Максим Геков, вибір локації не випадковий - пляжі вирішили очистити перед святом Івана Купала.
«Воно символізує очищення води. Ми ж хочемо, щоб чисто було і біля водойм. Ідея акції - достукатися до свідомості кожного відпочивальника. Приємно прийти на охайний пляж, але слід пам'ятати, що чисто, там, де не смітять. Ми хочемо, щоб кожен розумів це просте правило і не соромився прибрати за собою», - розповів Максим Геков.
Акція буде проходити в форматі флешмобу. Організатори пропонують усім небайдужим приєднатися до прибирання місць відпочинку в своїх населених пунктах.
«На території області багато стихійних звалищ. Люди викидають сміття де доведеться: на узбіччя доріг, в яри, та й прямо в тих місцях, де відпочивають. Проблема, на жаль, залишається актуальною вже тривалий час. Один з напрямків роботи нашої команди: Харківщина - чистий регіон. Ми не хочемо жити в смітті та готові своїм прикладом показати, як повинно бути. Сподіваємося, наша акція знайде відгук у всіх куточках області не тільки серед активістів, які вийдуть на прибирання, але і серед тих, хто потім приїде відпочивати на чисті пляжі», - додав Павло Столбовий.
Успішна Харківщина – чистий регіон!