НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сьогодні ми прибрали за тобою, завтра прибереш за собою сам

Молодіжне крило «Блоку Кернеса - Успішний Харків» 4 липня організовує флешмоб «Сьогодні ми прибрали за тобою, завтра прибереш за собою сам».

Активісти вийдуть на прибирання популярних місць відпочинку, зокрема на березі Печенізького водосховища.

Як розповіли організатори акції Павло Столбовий та Максим Геков, вибір локації не випадковий - пляжі вирішили очистити перед святом Івана Купала.

«Воно символізує очищення води. Ми ж хочемо, щоб чисто було і біля водойм. Ідея акції - достукатися до свідомості кожного відпочивальника. Приємно прийти на охайний пляж, але слід пам'ятати, що чисто, там, де не смітять. Ми хочемо, щоб кожен розумів це просте правило і не соромився прибрати за собою», - розповів Максим Геков.

Акція буде проходити в форматі флешмобу. Організатори пропонують усім небайдужим приєднатися до прибирання місць відпочинку в своїх населених пунктах.

«На території області багато стихійних звалищ. Люди викидають сміття де доведеться: на узбіччя доріг, в яри, та й прямо в тих місцях, де відпочивають. Проблема, на жаль, залишається актуальною вже тривалий час. Один з напрямків роботи нашої команди: Харківщина - чистий регіон. Ми не хочемо жити в смітті та готові своїм прикладом показати, як повинно бути. Сподіваємося, наша акція знайде відгук у всіх куточках області не тільки серед активістів, які вийдуть на прибирання, але і серед тих, хто потім приїде відпочивати на чисті пляжі», - додав Павло Столбовий.

Успішна Харківщина – чистий регіон!