Перед початком турніру юних боксерів привітав виконуючий обов'язки міського голови Ігор Терехов.
«Бокс - це один з найбільш видовищних видів спорту, який формує у людини стрижень, витривалість, волю до перемоги. Всі ці якості дуже знадобляться вам у дорослому житті. Упевнений, що цей турнір стане для вас одним із стартових майданчиків у великий спорт і буде початком сходження до олімпійських вершин. Бажаю всім боксерам спортивного азарту, чесного суперництва й удачі», - зазначив Ігор Терехов.
До слів привітань приєднався голова адміністрації Слобідського району В'ячеслав Ільєнко. Він підкреслив, що харківська молодь - найспортивніша: «Я знаю, що вам потрібно змагатися, перемагати, рухатись уперед. Тому, хочу вам побажати від імені всіх, хто підтримує спорт у нашому місті, перемог і нових звершень!»
За підсумками змагань переможці та медалісти отримали грамоти, кубки та призи - боксерську амуніцію.
![](https://static.tildacdn.com/tild3062-3264-4132-b664-626233343733/f8899bfeaa96666d2d82.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3464-6666-4665-a263-303464366262/8f8aeb7b30ec0000841e.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6533-3338-4734-a566-613436313966/unnamed.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6537-3234-4361-b838-303436306631/f30c57b917e0942ab9aa.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6262-3733-4663-b862-303330393063/4e2f223f7ee68797ad63.jpg)