НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Бюджет Харкова передбачає його плановий та планомірний розвиток. Вікторія Китайгородська

Бюджет Харкова на 2022 рік збалансований і передбачає розвиток усіх сфер його життєдіяльності. Про це розповіла депутат міської ради, директор Департаменту адміністративних послуг і споживчого ринку, керівник МІСЦЕВОЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Вікторія Китайгородська.

«Кошти закладені на реалізацію освітніх програм, на реформування охорони здоров'я, підтримку та розвиток підприємництва, реалізацію інвестиційних проєктів, таких як будівництво нових станцій метрополітену, придбання та оновлення парку тролейбусів і автобусів, подальше будівництво сміттєпереробного заводу, будівництво нової багаторівневої транспортної розв'язки біля станції метро "Київська"», - розповіла депутатка.

Вона наголосила, що депутатський корпус приділяє велику увагу розвитку інфраструктури міста. На це планується направити близько 5,5 млрд грн, що становить близько 30% видатків міського бюджету.

«У бюджеті передбачені кошти на реконструкцію мереж теплозабезпечення та водопостачання, ремонт житлового фонду та благоустрій прибудинкових територій, зелених зон відпочинку та відкриття нових урбан-парків, будівництво паркінгів у всіх районах міста», – зазначила Вікторія Китайгородська.

Ще близько 8 млрд грн (43% видатків) передбачено на соціальні напрями: освіту, соцзахист, охорону здоров'я, культуру та спорт.