НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Diamant Cup 2020»: у Харкові відбувся турнір зі спортивних бальних танців

У Харкові за підтримки «Блоку Кернеса – Успішний Харків» відбувся відкритий обласний турнір зі спортивних бальних танців «Diamant Cup 2020». Змагання стали частиною підготовки танцюристів до Чемпіонату світу, який відбудеться наприкінці вересня у Польщі.

У заході взяли участь близько 300 спортсменів з Харкова й області, а також з Дніпра та Броварів. Серед учасників були як початківці, так і титуловані танцюристи – чемпіони України та світу.

Змагання проводили за різними категоріями відповідно до віку та досвіду учасників. Призери турніру отримали медалі та дипломи.

Так, у сольній танцювальній програмі лідерами стали дніпровські спортсмени, у ювенальних категоріях першість була за представниками Київщини, а «золото» у категорії «Професіонали» здобула досвідчена харківська пара  Євгеній Снігір та  Лілія Дєкіна - чинні чемпіони України й володарі Кубка світу.