НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: Ми маємо чіткий план наведення порядку в медичній сфері

Пандемія коронавірусу показала, що система охорони здоров’я в Україні в цілому і на Харківщині зокрема повністю розвалена через реформу, яку провели, коли державу очолював президент Петро Порошенко. Про це розповів у програмі «Пряма мова» на «7 каналі» перший заступник Харківського міського голови кандидат у депутати Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Ситуація з коронавірусом дуже серйозна. Ми опинилися в «червоній» зоні, ми розуміємо всю відповідальність за ті події, які у нас відбуваються. На жаль так склалося, що система охорони здоров'я повністю розвалена. І вона розвалена через бездарну, злочинну реформу, яку свого часу провели при президентові Порошенко. Все, що зроблено цією реформою - це нівелювання медицини. І сьогодні коронавірус підтвердив це.

Обласна клінічна лікарня, яка призначена працювати з хворими на COVID, сьогодні переповнена. Коли ми зрозуміли, що сьогодні обласні лікарні, які розташовані в Харкові і обслуговують, як жителів Харкова, так і жителів області, не готові до прийому хворих, ми розгорнули місця в неспеціалізованих міських лікарнях, ми забезпечили їх медикаментами», - зазначив перший віце-мер.

Враховуючи такий стан справ, одним із першочергових завдань команди «Блоку Кернеса – Успішний Харків» є саме відбудова медичної сфери.

«Ми наведемо в медицині порядок, ми маємо чіткий план дій. Один з наших пріоритетів на наступну каденцію - це буде відновлення медицини», - підсумував Ігор Терехов.