Як зазначив на спільному засіданні партійних фракцій у міській та обласній радах секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, робота здійснюватиметься у кожному районі, кожному окрузі в розрізі кожного напрямку.
«Ми повинні чітко розуміти кожну проблему в кожному окремому окрузі і вести роботу як усередині фракцій, так і на засіданнях комісій в органах місцевого самоврядування, щоб у підсумку мати результат, який ми обіцяли своєму виборцю», - акцентував він.