НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати Харківської обласної ради звернулися до Президента з проханням посилити ППО на Харківщині

Харківська обласна рада підтримала текст звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо зміцнення системи оборони України. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 10 квітня, на позачерговій сесії обласної ради.

Звернення до Глави держави – ініціатива депутатів фракції "Успішний Харків". Як розповів голова фракції Віталій Панов, зараз це надзвичайно важливо, адже останнім часом ворог значно посилив свої атаки на Харків, які відбуваються навіть вдень.

"Майже щодня на наше місто летять ракети, "шахеди", керовані авіабомби та інші смертоносні снаряди. Нестерпно боляче бачити наслідки цих прильотів. Особливо важко, коли з'являються повідомлення про загибель людей. Так не може тривати далі – питання безпеки громадян стоїть зараз надзвичайно гостро. Тому було вирішено звернутися до Президента з проханням розглянути питання про зміцнення протиповітряної оборони Харківської області та інших регіонів, які потерпають від постійних обстрілів ворога. Також ми просимо на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України ініціювати звернення Конгресу до урядів країн - членів НАТО щодо зміцнення системи оборони України для захисту наших громадян та погодження передачі ЗРК MIM-104 Patriot Україні", - зазначив Віталій Панов.

За словами депутата, на позачерговій сесії також були розглянуті інші важливі питання, зокрема фінансова допомога звільненим з полону, виплати сім'ям загиблих тощо.