НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Українським захисникам передали потужні ліхтарі

Допомога Збройним силам України - не просто фінансова або матеріальна підтримка. Це вияв справжньої солідарності, гуманізму та відданості ідеалам свободи й незалежності. Так, ми донатимо на армію, за потреби купляємо необхідне спорядження бійцям, збираємо необхідні речі й смаколики до гарячих точок фронту, щоб там відчували нашу турботу. Як розповів депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Дмитро Горло, для воїнів, які захищають нас від країни-агресора, важлива увага й підтримка.

«Запитів від військових багато. Це і коптери, і ліхтарі, і зарядні пристрої для рацій. Шукаємо можливості, щоб все оперативно закрити, підтримати наших захисників», - зазначив Дмитро Горло.

Так, спільними зусиллями були придбані потужні ліхтарі Fenix LR50R, вони стануть в пригоді під час виконання бойових завдань. Ліхтарі передали українським захисникам.
«Це допомога за ініціативи нашої кадетської спільноти (випускників). Ми розуміємо її актуальність. Дякую всім, хто долучається до таких зборів, не залишається байдужим. Усі разом ми допомагаємо ЗСУ наближати нашу Перемогу», - підкреслив депутат.