НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Заява політичної партії «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»

Останнім часом на вулицях Харкова все частіше трапляються резонансні дорожньо-транспортні пригоди, в яких травмуються та гинуть люди. Градус нетерпимості до винуватців цих трагедій у суспільстві дуже високий. Незважаючи на цілу низку трагічних випадків, ситуація лише погіршується. Багато водіїв сідають за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, бравують своєю безкарністю тощо. Ця негативна тенденція потребує негайної реакції з боку органів влади та правоохоронців.

Політична партія «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» підтримує ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та наполягає на вжитті жорстких заходів для підвищення безпеки на дорогах міста.

У Харкові необхідно запровадити надзвичайний стан у сфері дорожнього руху. До патрулювання та контролю руху на міських дорогах залучити правоохоронців з інших регіонів, які б посилили можливості харківських правоохоронців.

Крім того, ситуація потребує законодавчих змін.

Посилення покарання за водіння під впливом алкоголю або наркотиків – один з найбільш ефективних і актуальних на сьогодні заходів.

Також потрібно переглянути ліміт перевищення швидкості. Зараз у разі порушення швидкісного режиму відповідальність настає після перевищення позначки 20 кілометрів від дозволеної швидкості. Цю цифру доцільно скоротити до 5-10 км/год.

У систему органів влади необхідно повернути Координаційні ради з питань безпеки дорожнього руху, які діяли ще кілька років тому.

Тільки консолідація зусиль органів центральної, виконавчої влади та правоохоронців дозволить ухвалювати рішення, необхідні для підвищення рівня безпеки на дорогах міста Харкова та всієї України.