Дорослі й діти змогли потренуватися із танцювальними колективами «Happy Dance» та «Urban Dance». Також професійні танцюристи провели показові виступи.
![](https://static.tildacdn.com/tild3064-6130-4534-b134-386434336363/555.jpg)
Найменших гостей свята розважали активними та пізнавальними іграми.
Танцювальний вечір відбувся і в Олександрівському сквері. Біля головного фонтану кваліфіковані викладачі навчали всіх охочих різноманітним елементам народної хореографії.
![](https://static.tildacdn.com/tild3738-3463-4737-a263-623866373866/1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6637-3962-4434-a162-643739643563/2.jpg)
Також в Індустріальному районі відбулося сімейне свято «І заграє барвами осінь над містом». Його активісти "Блоку Кернеса - Успішний Харків" організували на майданчику між будинками 69, 69-Б та 69-В по пр. Олександрівському.
Для активних мешканців провели цикл майстер-класів із самбо, шахів, народної хореографії. Малюків розважали аніматори.
![](https://static.tildacdn.com/tild6532-3733-4238-b630-616662336335/1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3564-3930-4237-b666-653362383435/3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3735-6335-4333-b438-346330313135/4.jpg)