Водонапірна вежа побудована понад 30 років тому і зараз потребує оновлення. При цьому вона забезпечує водою половину населеного пункту, у тому числі об’єкти соціальної сфери.
Як розповів Печенізький селищний голова Олександр Гусаров, для встановлення нової вежі необхідно 1-1,5 млн грн. Наразі з місцевого бюджету виділено 200 тисяч гривень на розробку кошторисної документації.
«Щоб провести всі необхідні роботи, ми подаватимемо проєкт на його включення до обласної програми соціально-економічного розвитку. Нам потрібно замінити вежу до осені, оскільки зиму вона вже не переживе», - зазначив Олександр Гусаров.
За словами Альберта Кононенка, буде вивчено питання стосовно можливості співфінансування проєкту оновлення водонапірної башти коштом обласного бюджету.
Також під час візиту на Печеніжчину депутати разом з представниками громади поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам-визволителям.
![](https://static.tildacdn.com/tild3063-3932-4664-b331-336432306335/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3136-3632-4561-b761-663539353134/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3439-3465-4563-b662-616434353432/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6662-6561-4833-b161-616163303239/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3863-6462-4330-b738-633463663437/650x480-toHeight-100.jpg)