НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Мартовій планують оновити систему водопостачання

Зі станом об’єкту ознайомилися перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко та депутат обласної ради, голова фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків» Кирило Кернес під час робочої поїздки до Печенізької громади.

Водонапірна вежа побудована понад 30 років тому і зараз потребує оновлення. При цьому вона забезпечує водою половину населеного пункту, у тому числі об’єкти соціальної сфери.

Як розповів Печенізький селищний голова Олександр Гусаров, для встановлення нової вежі необхідно 1-1,5 млн грн. Наразі з місцевого бюджету виділено 200 тисяч гривень на розробку кошторисної документації.

«Щоб провести всі необхідні роботи, ми подаватимемо проєкт на його включення до обласної програми соціально-економічного розвитку. Нам потрібно замінити вежу до осені, оскільки зиму вона вже не переживе», - зазначив Олександр Гусаров.

За словами Альберта Кононенка, буде вивчено питання стосовно можливості співфінансування проєкту оновлення водонапірної башти коштом обласного бюджету.

Також під час візиту на Печеніжчину депутати разом з представниками громади поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам-визволителям.