НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: Життєдіяльності Геннадія Кернеса нічого не загрожує. Він скоро повернеться до Харкова

Харківський міський голова Геннадій Кернес вилікувався від коронавірусу. Тести, що здав градоначальник, показали негативний результат. Про це в ефірі «7 каналу» повідомив перший віце-мер Харкова Ігор Терехов.

«На кожній зустрічі люди запитують: як Геннадій Адольфович, як його здоров'я? Люди турбуються про нього, і я вдячний всім харків'янам, які хвилюються за мера.

Геннадій Кернес завжди виходить на вулицю, спілкується з людьми, нічого ніколи не боїться. І дуже багато людей його оточує. І так сталося, що він дійсно захворів на коронавірус.
Скажу відразу: життєдіяльності і працездатності Геннадія Адольфовича Кернеса нічого не загрожує. Коронавирусу вже немає у нього, вже всі тести негативні», - запевнив Ігор Терехов.

Перший заступник Харківського міського голови зауважив, що Геннадій Кернес спочатку лікувався від коронавирусу в харківській клініці. Але в ході лікування у мера Харкова загострилися інші хвороби, зокрема спричинені вогнепальним пораненням. І лікарі наполягли на транспортуванні Геннадія Кернеса за кордон.

«Геннадій Адольфович дуже сильно пручався, я свідок цього. Лікарі наполягли, і він переїхав до берлінської клініки, в якій зараз проходить курс реабілітації, лікування. Поступово стан здоров'я Геннадія Адольфовича, на думку німецьких фахівців, хорошими темпами покращується. Тому я думаю, що незабаром Геннадій Адольфович буде в Харкові, ніякого хвилювання не має бути. А всі чутки, які сьогодні циркулюють у суспільстві, розповсюджуються політичними опонентами.

Всім потрібно зрозуміти, що Геннадій Кернес лідер міста Харкова. У нього є команда, яка реалізує найамбітніші проекти, аналогів яким немає в Україні», - підсумував Ігор Терехов.

Відеозапис програми дивіться на офіційному каналі "Блоку Кернеса - Успішний Харків" - https://youtu.be/XhhbdykZTAg