НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На Валківщині фінансово підтримають місцеві футбольні команди

З бюджету Валківської міської територіальної громади буде виділено 600 тис. грн на підтримку місцевих футбольних команд. Таке рішення ухвалила міська рада.

Як розповів голова бюджетної комісії та керівник фракції «Блок Кернеса – Успішний Харків» у міській раді Євген Шаповал, у колишньому Валківському районі кожного року проводилася першість з футболу, у якій брали участь близько десяти команд. Після проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи, внаслідок якої було ліквідовано Валківський район та низку сільських, селищних рад, які фінансово підтримували свої місцеві команди, депутатський корпус і міський голова вирішили традицію не переривати і проводити відкритий чемпіонат Валківської міської територіальної громади з футболу серед аматорських команд. Завдяки перевиконанню міського бюджету за підсумками першого півріччя 2021 року з’явилася можливість надати командам фінансову допомогу приблизно у тому ж розмірі, як це раніше робили міські, сільські та селищні ради.

«Я як людина, що вболіває за спорт в громаді, доклав для ухвалення рішення про підтримку аматорських футбольних команд з Валківщини максимум зусиль. Один з пріоритетів роботи депутатів, членів фракції "Блок Кернеса - Успішний Харків" – розвиток масового спорту, формування здорового способу життя, популяризація заняття фізичною культурою. Підтримка десяти футбольних команд з громади стало яскравим підтвердженням цих слів», - підкреслив Євген Шаповал.

Фінансову підтримку отримають команди: Валківської ДЮСШ, «Ветеран» (Валки), «Мерчик» (Старий Мерчик), «Титан» (Ков’яги), «Торпедо» (Сніжків), «Колос» (Баранове), «Кристал» (Сидоренкове), «Удар» (Мельникове), «Нива» (Шарівка), «Сокіл» (Олександрівка).

Кошти підуть на відшкодування харчування гравців команд, кожна з команд отримає за сезон близько 50 тисяч гривень. Функції з координації процесу розподілу цих коштів покладено на комунальну установу Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».