Спортивний захід відбувся на місцевому стадіоні «Локомотив». Участь у святкових змаганнях взяли три команди. За одну з них грали активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків», ще у дві команди організувалися небайдужі до спорту лозівчани.
Перше місце в аматорському турнірі посіла збірна команда любителів футболу з Лозової. Переможці отримали брендовану продукцію від «Блоку Кернеса - Успішний Харків». Організатори також підготували приємні подарунки для інших учасників змагань.
![](https://static.tildacdn.com/tild3631-6665-4038-a230-666462306232/_.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6563-3962-4764-b837-333433656637/_2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6363-3938-4632-a339-636236356563/_3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6335-6466-4264-a638-323538303366/_4.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6665-6636-4236-a236-333766393162/_5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6639-3537-4432-a565-333931626535/_7.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6462-3831-4664-a335-623864613633/_8.jpg)
Успішна Харківщина - спортивний регіон!