НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов: Харківщина може стати потужним регіоном, лише працюючи в унісон з обласним центром

Голова Харківської обласної ради, кандидат у депутати обласної ради та Красноградської районної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Сергій Чернов відвідав з робочим візитом Красноградський район. Він зустрівся із жителями сіл та селищ Миколо-Комишуватої, Кирилівки, Берестовеньки та Іванівського.


Сергій Чернов ознайомив виборців із програмою розвитку регіону, що буде впроваджена представниками «Блоку Кернеса – Успішний Харків». Також представив команду, яка йде від політичної партії на вибори.


«У виборчих списках нашої політичної сили немає випадкових людей. Усі вони - професіонали, які довели свою корисність тій чи іншій громаді.

Я дійшов висновку, що нам вже годі ставити експерименти над собою, шукаючи нові обличчя. У владі потрібні люди, які яскраво продемонстрували свою ефективність і компетентність у конкретній сфері. Адже ми не підемо на прийом до лікаря без диплома, не сядемо у літак, якщо за кермом не пілот. Слід зрештою усвідомити, що до обрання депутатів треба ставитися не менш відповідально, адже саме вони здійснюватимуть управління майном, ресурсами і загалом справами громади, у якій ви живете.

Я свідомо вирішив балотуватися саме від «Блоку Кернеса – Успішний Харків». Ця політична сила – абсолютний лідер в обласному рейтингу. А особистий рейтинг Геннадія Кернеса у Харкові на посаду міського голови – 68%», - наголосив Сергій Чернов.


Голова облради зазначив, що мета участі в виборах політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків» в тому, щоб розвивати Красноградській район зокрема, і Харківщину в цілому. В результаті Слобожанщина має стати потужним регіоном. Це стане можливим лише працюючи в унісон і в одному темпі з обласним центром – Харковом.

«Якщо Харків і регіональна команда працюватимуть спільно, вони підсилюватимуть одне одного. Ми зможемо провадити єдину політику, залучати додаткові можливості, ефективно відстоювати інтереси краю на рівні держави. Це буде успішний Харків та успішна Харківщина», - підсумував Сергій Чернов.