НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На офіційному сайті «Блоку Кернеса – Успішний Харків» з 7 вересня працює рубрика «Бібліотека "чорного" PR»

Стартувала виборча кампанія. Ми сподіваємося, що всі учасники передвиборчих перегонів поважатимуть один одного та вестимуть чесну боротьбу. Проте, як показує досвід, опоненти, які перебувають у програшному становищі, часто намагаються виправити ситуацію шляхом брудних політичних технологій.

Шановні послідовники нашої політичної сили! Надсилайте нам приклади методів нечесної боротьби відносно «Блоку Кернеса – Успішний Харків». Суспільство має знати, які «чорні» засоби мають в своєму арсеналі наші конкуренти!

Шановні опоненти! Закликаємо вас не руйнувати чуже майно, як-то заливати фарбою білборди чи розбивати сіті-лайти. Також закликаємо вас берегти природу та не переводити деревину на виготовлення поліграфічної продукції «чорного» змісту.

Приклади «чорного» PR стосовно «Блоку Кернеса – Успішний Харків» (листівки, об’яви, пости в соціальних мережах, новини та інформаційні матеріали в телевізійних, друкованих, електронних ЗМІ, фотографії зіпсованого майна з зображанням символіки тощо) надсилайте на офіційний e-mail: uspishniy.kharkiv@gmail.com

Їх буде опубліковано у новій рубриці «Бібліотека "чорного" PR»: https://uspishniy.kharkiv.ua/bibliotekachernogopr