«Заклад позашкільної освіти - це територія свободи, розвитку, творчості, креативу. Позашкільне виховання – важлива ланка у навчанні й вихованні дітей і підлітків.
Стратегічне значення цього освітнього напряму ні в кого не викликає сумнівів. Вкотре переконуюсь – потенціал наших педагогів надзвичайно високий, а печенізькі діти – талановиті. Завдання влади – підтримати й надати сучасну платформу для роботи закладу. Цього року плануємо покращити матеріальну базу центру», - зазначив керівник громади.
Довідка. В Печенізькому центрі дитячої та юнацької творчості працює 19 гуртків різних напрямків: художнього-естетичного, науково-технічного, фізкультурно-спортивного і соціально-реабілітаційного.
![](https://static.tildacdn.com/tild6464-3032-4262-a338-623166323330/271765114_4707201309.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3462-6135-4663-b535-313463643338/271772245_4707200002.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3166-3234-4439-a533-303463633466/271796073_4707201276.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6166-6134-4539-a262-376133666232/271804049_4707201209.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3561-3462-4366-b437-653734626565/271811399_4707201406.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3031-6239-4638-b436-626135613735/271830145_4707201236.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6265-6331-4338-a638-616535313264/271842600_4707201372.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3239-6164-4365-b762-343339616130/271847644_4707201056.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3634-3031-4736-b637-613862653832/271858124_4707201042.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6361-3662-4634-b964-323438396636/271862980_4707201502.jpg)